Przestrzen nad dokiem zaladowczym 3

Wykorzystanie przestrzeni nad dokiem załadowczym

Dok załadunkowy to bardzo ważny element każdego magazynu, umożliwiający szybkie i skuteczne przemieszczanie towarów pomiędzy magazynem a pojazdami transportowymi. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie większej wydajności i efektywności w procesie załadunku i rozładunku towarów.

Ale jak najlepiej wykorzystać przestrzeń nad dokami? Mamy odpowiedź!
Antresola magazynowa nad dokiem załadowczym to doskonałe miejsce do wykorzystania przestrzeni w magazynie w sposób efektywny i funkcjonalny.

Jak można wykorzystać miejsce nad dokiem załadunkowym?

  • Antresola nad dokiem załadowczym może posłużyć jako dodatkowa powierzchnia magazynowa do przechowywania towarów o niewielkim gabarycie lub składowania towaru wolniej rotującego.
  • Antresola magazynowa może zostać przekształcona w strefę kompletacji zamówień. Można zainstalować stacje kompletacyjne, stoły do pakowania i inne urządzenia, aby ułatwić proces przygotowywania zamówień, pozwalając na wydzielenie tej operacji z głównej powierzchni magazynu.
  • Zabudowana antresola może pełnić rolę biur pracowniczych, strefy socjalnej.
  • Przechowywanie sprzętu i narzędzi: Antresola może służyć jako miejsce przechowywania sprzętu, narzędzi i innych potrzebnych akcesoriów dla personelu odpowiedzialnego za obsługę doków załadowczych.

Pomysłów na wykorzystanie tej przestrzeni może być wiele - każdy z nich wymaga odpowiedniego planowania, dostosowania antresoli do konkretnych potrzeb i przestrzegania przepisów bezpieczeństwa.

Co zyskujemy?

Wykorzystanie wolnej przestrzeni nad strefą załadunku.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo:

  • słupy zaprojektowane bezkolizyjnie dla strefy pracy wózków
  • wysokość zawsze dopasowana do bram / masztu wózka / ładunku