nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie

Proces

Technologia jest bardzo istotnym punktem w procesie tworzenia idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb produktu, jakim jest samonośna konstrukcja antresoli.
Chcąc sprostać pokładom zaufania, jakim nas Państwo obdarzacie powierzając nam zaprojektowanie i realizacje dogodnego dla Państwa systemu składowania, wykorzystujemy autorski, elastyczny system produkcyjny, oparty o nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie.

Podróż przez proces powstawania antresoli czy podestu magazynowego, należy rozpocząć od zdiagnozowania logistycznego problemu, którego rozwiązanie jest naszym celem. Na drodze wzajemnej współpracy staramy się wówczas określić Państwa oczekiwania i główne potrzeby, by docelowo móc zagwarantować satysfakcjonujące rozwiązanie. Project Manager oddany do Państwa dyspozycji jest odpowiedzialny za całość przedsięwzięcia i to on zapewnia przepływ informacji pomiędzy Państwa organizacją, a naszym biurem projektowym, działem produkcji i ekipami montażystów. Profesjonalizm i kwalifikacje, a także wysokie kompetencje w profesji, są niezbędnymi elementami inżynierskiej sztuki, w znaczącej mierze decydującymi o sukcesie przedsięwzięcia. Pomimo tego, że projekt powstaje w naszym biurze projektowym włącznie z niezbędnymi wyliczeniami statycznymi i wytrzymałościowymi, macie Państwo wgląd w jego pełną dokumentację i możliwość jego modyfikacji za sprawą konsultacji z Project Managerem. Naszym priorytetem jest bowiem wypracowanie dla Państwa najbardziej funkcjonalnego rozwiązania.


Podstawową wartością procesu technologicznego jest odpowiedniej jakości materiał wejściowy – blacha ocynkowana, z której na zimno formowane są profile. Bardzo ważnym parametrem, na który szczególnie zwracamy uwagę jest granica plastyczności, decydująca w znacznej mierze o późniejszej wytrzymałości antresoli. Wszystkie operacje technologiczne, jak: cięcie, wiercenie, tłoczenie czy spawanie, na drodze wieloletnich doświadczeń były dopracowywane i optymalizowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność i ciągłość procesu. Odgrywa on kluczową rolę w zapewnieniu powtarzalności produkowanych elementów. Elastyczność tego systemu zapewnia nam realizację najbardziej kreatywnych pomysłów, tworzonych w odpowiedzi na Państwa oczekiwania oraz nieustanne udoskonalanie każdego z etapów powstawania antresoli.


Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi, zawsze jesteśmy odpowiedzialni za całość przedsięwzięcia: począwszy od tworzenia koncepcji i projektowania, przez proces produkcyjny, kończąc na samym montażu antresoli, która dostarczana jest w formie gotowych elementów. Nasi montażyści to wykwalifikowana kadra od lat mająca styczność z elementami konstrukcyjnymi stanowiącymi część infrastruktury magazynowej. To doświadczenie pozwala im rozwiązać nawet trudne instalacyjne problemy, które raz po raz towarzyszą pracom montażowym. Podstawową zaletą antresoli jest łatwość jej demontażu i montażu w innym miejscu, co również staramy się przewidzieć, mając na uwadze zmieniający się czasem charakter pracy biura lub magazynu.