jakość gwarantowana certyfikatami

Podesty magazynowe

Antresole i podesty magazynowe wykonujemy z cienkościennych profili blachy ocynkowanej, stanowiącej o ich trwałości i charakteryzującej się doskonałą relacją ceny do jakości.

Technologia znana i stosowna od kilkunastu lat znalazła już licznych entuzjastów, do grona których dołączyło wielu naszych klientów.

Podstawową wartością zastosowania rozwiązania konstrukcyjnego w postaci antresoli, podestu czy platformy magazynowej jest optymalne wykorzystanie kubatury magazynu.
Stworzenie dodatkowych kondygnacji gwarantuje nam możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni i jej zaadoptowania pod składowanie różnorodnych produktów.
Osiągnięcia w zakresie rozwoju inżynierii konstrukcyjnej, a także stosowane przez nas obliczenia statyczne i wytrzymałościowe, pozwalają nam poprzez zastosowanie odpowiednich profili na projektowanie antresoli przenoszących obciążania nawet do 4000kg/m2 i mających powierzchnie przekraczającą 25000m2.

Główne elementy konstrukcyjne
naszych podestów to:

  • belki główne
  • belki poprzeczne
  • słupy
  • stężenia
  • podłoga antresoli
  • elementy dodatkowe – schody, barierki, ramy uchylne i inne.

 

Antresole oraz podesty magazynowe są projektowane
zgodnie z normami polskimi i europejskimi:

  • PN-EN-1993-1-3:2006 Projektowanie konstrukcji stalowych. Część 1-3: Reguły ogólne -- Reguły uzupełniające dla konstrukcji z kształtowników i blach profilowanych na zimno.
  • PN-EN-1993-1-1:2006 Projektowanie konstrukcji stalowych – Część 1-1 Reguły ogólne i reguły dla budynków.

  

Nasze antresole i podesty magazynowe
projektujemy w zakresach:

OBCIĄŻENIE do 4000kg/m2
DŁUGOŚĆ PRZĘSŁA do 12 m
POLE POWIERZCHNI do 25000 m2
LICZBA PIĘTER od 1 do 4

 

Bezpłatna wycena antresoli magazynowych

Certyfikaty

Zastosowanie naszych profili cienkościennych w budowie podestu magazynowego to gwarancja niezawodności, elastyczności oraz jakości podestów, którą dodatkowo potwierdza liczba usatysfakcjonowanych klientów.