Realizacja podestu magazynowego w branży e-commerce

Podest magazynowy to kluczowy element infrastruktury logistycznej, który może znacząco zwiększyć efektywność składowania i operacji produktami w środowisku magazynowym.

Ostatnia realizacja podestu magazynowego o powierzchni około 560 m² stanowi znakomity przykład innowacyjnego podejścia do tego typu konstrukcji.

Pozostałe parametry podestu magazynowego:

  • dopuszczalne obciążenia 500 kg / m^2 i 300 kg / 50x50 mm
  • łączna nośność podestu 280 000 kg
  • płyta jednostronnie laminowana Cfl, P6, 38 mm
  • podest z 4 stron z poszyciem dociągniętym do ścian
  • dwie pary schodów technicznych, aby umożliwić łatwy dostęp i wygodę korzystania z podestu
  • bramka załadowcza o szerokości 2000 mm to dodatkowy atut, który ułatwi manipulację ładunkami
  • wszystko wykonane wg PN-EN 1993 EUROCODE 3, co potwierdza najwyższą jakość i zgodność z międzynarodowymi standardami
  • standardowa wizualizacja 3D w celu weryfikacji wymiarów

 

 

Dodatkowe informacje

Realizacja podestu magazynowego o powierzchni około 560 m² stanowi znakomity przykład innowacyjnego podejścia do tego typu konstrukcji.

Ta realizacja to nie tylko podest magazynowy, to kompleksowe rozwiązanie. Pod nim znajduje się 6 niezależnych pomieszczeń zbudowanych z płyt warstwowych PW PIR-S o grubości 100 mm. z reakcją na ogień B-s1,d0 i odporności ogniowej EI30.

Każde pomieszczenie wyposażone jest w okna i drzwi ze stolarki aluminiowej z szybami bezpiecznymi VSG 44,2, co gwarantuje zarówno bezpieczeństwo, jak i estetykę.

Nowoczesny podest magazynowy o parametrach opisanych powyżej to doskonały przykład innowacyjnego podejścia do logistyki wewnętrznej. Wykorzystane materiały, dopuszczone obciążenia, funkcjonalne dodatki oraz integracja z 6 niezależnymi pomieszczeniami czynią tę konstrukcję nie tylko wydajną, ale i bezpieczną. To inwestycja, która wpłynie pozytywnie na efektywność pracy oraz bezpieczeństwo w środowisku magazynowym, co przekłada się na rozwój i konkurencyjność biznesu.

Zainteresowała Cię ta realizacja?