Kim jesteśmy i co robimy?

O firmie

Jesteśmy eksperckim zespołem inżynierów, posiadającym doświadczenie, a co za tym idzie know-how optymalizowania i kreowania dodatkowej powierzchni magazynowej oraz biurowej. Nasze koncepcje tworzymy w oparciu o samonośne konstrukcje antresol i podestów (platform) magazynowych, pozwalających na piętrowe zagospodarowanie przestrzeni, mnożąc tym samym obszar dotychczas użytkowanej powierzchni.

Pełna, wyróżniająca nas elastyczność produkcyjna antresoli i podestów oraz kreatywność naszego zespołu projektowego gwarantuje Państwu innowacyjne i dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania. Każdy projekt i jego realizacja są dla nas innym, zawsze udoskonalonym o poprzednie, doświadczeniem.

Za profesjonalizm w dążeniu do osiągnięcia naszego wspólnego celu, jakim jest rozwiązanie przestrzennych problemów, odpowiada oddelegowany do Państwa dyspozycji Project Manager. Stanowi on platformę porozumienia pomiędzy Państwa organizacją a sztabem inżynierów z naszego biura projektowego, działu produkcji i kadrą wykwalifikowanych montażystów.

Razem pracujemy na sukces całego przedsięwzięcia, by móc czerpać z niego zadowolenie i satysfakcję, widząc Państwa uśmiech, gdy w końcowym etapie otrzymujecie uszyte na miarę oczekiwań antresole czy platformy, często wpasowane w istniejącą już infrastrukturę magazynową. Taki widok jest dla nas ogromną wartością dodaną wieńczącą zakończony projekt, wielokrotnie otwierający drogę do dalszej współpracy z nami, jako godnym zaufania partnerem.