zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów

Biuro projektowe

Biuro projektowe jest jednym z ważniejszych działów w każdej, profesjonalnie podchodzącej do dóbr inwestycyjnych, firmie. Zespół pracujących w nim specjalistów - wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów - uzbrojonych w zaawansowany sprzęt, przygotowuje dla Państwa koncepcje naszych idei.

W pełni wyliczalne pod względem wytrzymałościowym konstrukcje, tworzone są w oparciu o autorskie, dedykowane takim zastosowaniom, programy komputerowego wspomagania projektowania (ang. CAD – Computer Aided Design).

bp01

Minimalizując powstanie jakiegokolwiek błędu konstrukcyjnego, a przede wszystkim mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, stosujemy się w obliczeniach konstrukcyjnych do norm nakreślonych przez Europejską Federację Magazynowania FEM (ang. European Federation of Material Handling), precyzyjnie określających wymagane współczynniki bezpieczeństwa i naddatki materiałowe. Każda realizowana inwestycja, która rodzi się w naszym biurze projektowym, jest sygnowana deklaracją zgodności z Polskimi oraz Europejskimi Normami.

Wizualizacja projektu powstaje w środowisku oprogramowania AutoCAD, natomiast sama aranżacja przestrzeni magazynowej, którą posiłkujemy się optymalizując skomplikowane zagadnienia logistyczne, powstaje dzięki zastosowaniu specjalistycznych programów symulacyjnych 3D.

Jak wygląda proces realizacji Państwa antresoli lub podestu magazynowego?