AntresoleMagazynowe bramki zaladowcze 1000x750px c

Nowość w naszej ofercie – bramki załadowcze przesuwne

Bramki załadowcze służą do transportu ładunku pomiędzy piętrami podestu.

Najczęściej wykorzystuje się do tego celu bramki z łańcuszkiem, bramki jedno/dwuskrzydłowe i bramki kołyskowe. Słuchając zapotrzebowania rynku w ostatnim czasie wprowadziliśmy nowe rozwiązanie w naszej ofercie – bramki przesuwne.

BRAMKA ZAŁADOWCZA PRZESUWNA do podestu magazynowego tzn. Sliding Gate.

Bramki załadowcze Sliding Gate

Największą zaletą SLIDING GATE jest oszczędność miejsca w pomieszczeniach magazynowych, dlatego najczęściej wykorzystywane są w przypadku ograniczonej przestrzeni.

Elastyczność dostosowania pozwala na dopasowanie się do różnych rozmiarów i rodzajów barierek, a prostota i solidność wykonania pozwala na obsługę przez niewyszkolony personel magazynowy.

Jedynym minusem rozwiązania jest to (tak samo jak w przypadku bramek skrzydłowych), że konieczne jest zbliżenie się do krawędzi podestu, co w niektórych przypadkach, może stanowić pewne ryzyko.

Podsumowując, bramki przesuwne na podestach magazynowych oferują wiele korzyści, takie jak optymalizacja przestrzeni i dostęp do różnych poziomów magazynu, ale pamiętajmy, że wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od potrzeb firmy i jej budżetu.

Bramka Sliding Gate 1500 "typ D"

AntresoleMagazynowe bramki zaladowcze

AntresoleMagazynowe bramki zaladowcze

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.