73 Zaproszenie 1000x750 spotkajmy

MODERNLOG 2023

NAJWAŻNIEJSZE TARGI BRANŻY LOGISTYCZNEJ I TRANSPORTOWEJ W POLSCE TUŻ TUŻ!

Przygotujcie się na ekscytujące wydarzenie! Mamy zaszczyt ogłosić swoją obecność na nadchodzących targach Modernolog 2023, które odbędą się w dniach 30 maja - 2 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Modernolog to coroczne wydarzenie, na którym branża logistyczna spotyka się, aby dzielić się swoją wiedzą, prezentować innowacyjne rozwiązania i nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Jest to doskonała okazja dla profesjonalistów związanych z logistyką i magazynowaniem, aby zobaczyć najnowsze trendy i technologie, które kształtują przyszłość tej dynamicznej branży.

Podczas targów Modernolog 2023 LOGIS, jako wiodący integrator systemów magazynowania, zaprezentuje zaawansowane rozwiązania, które pozwalają na usprawnienie procesów logistycznych: regały mobilne, pojazdy autonomiczne do transportu towarów wewnątrz magazynu, regały satelitarne, przenośniki rolkowe oraz wózki widłowe.

Zaprezentujemy Państwu również różnorodne zastosowania podestów magazynowych, przedstawimy korzyści i najlepsze metody optymalizacji przestrzeni magazynowej. Do Państwa dyspozycji będzie całe grono naszych menedżerów rozwiązujących na co dzień problemy logistyczne naszych Klientów. W naszej historii zrealizowaliśmy już wiele podestów magazynowych – małych (najmniejsza zainstalowana antresola – 4m2), dużych (NAJWIĘKSZY zrealizowany przez nas podest magazynowy to ponad 14 000 m2!), jedno i wielopoziomowych, ze schodami, windami, płytowane, kratowane.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami na targach Modernolog 2023. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska numer 73 pawilon nr 6. Przygotujcie się na fascynujące rozmowy, prezentacje i wiele więcej!

Do zobaczenia!